ДОБРИВА ВІД ВИРОБНИКА

Dünger - сучасне та перспективне українське підприємство з розробки та виготовлення мінеральних добрив


ТОВ «ДЮНГЕР» - підприємство України, яке займається розробкою та виробництвом гранульованих мінеральних та органо-мінеральних добрив методом компактування – суха грануляція, для різноманітних галузей рослинництва.

На підприємстві працює команда кваліфікованих працівників – головний ресурс та двигун компанії, із великим досвідом роботи у сфері хімічної промисловості, які ефективно використовують свої знання та уміння в ході виконання роботи.

Власна акредитована лабораторія - наша гордість та запорука якості нашої продукції! Внаслідок дослідницької діяльності технологів, робітників лабораторії ми постійно поповнюємо асортимент добрив.

провідний виробник мінеральних добрив

Професійне виробництво мінеральних добрив в Україні

У виробництві мінеральних добрив ми використовуємо метод компактування - унікальна технологія, що забезпечує:

Ми завжди гнучкі та уважні до клієнтів та партнерів, маємо досвід та практикуємо виготовлення добрив згідно з індивідуальними потребами замовника.

гранульовані мінеральні добриваукраїнський виробник мінеральних добрив

Особливості добрив Dunger

Гранульовані добрива ТМ DÜNGER зацікавлять представників різних напрямків рослинництва. Наша продукція чудово адаптована до сучасних технологій внесення, підходить для системи ґрунтового живлення культур.

 Особливості продукції:

список Комплекс елементів в одній гранулі
список Пролонгована дія добрива
список Продуманий асортимент
список Розробка індивідуальних формул

Нашими клієнтами є:

  •  Тепличні господарства різних напрямків – від цілодобового вирощування огірків та томатів, до підприємств, що спеціалізуються на квітах.
  •  Підприємства, що займаються ландшафтним дизайном.
  •  Фермерські господарства, що займаються овочівництвом та садівництвом.
  •  Дачники та приватні господарства.
  •  Підприємства, котрі займаються продажем багаторічних квітів, дизайнерські фірми, пов’язані із оформленням живими рослинами приміщень у форматі «зимових садів».
  •  Звичайні любителі-квіткарі.

НАШІ ПОСЛУГИ

Надійний виробник мінеральних добрив DÜNGER активно співпрацює, як з провідними с/г виробниками, так і з невеликими фермерськими підприємствами. У нас можна вигідно придбати якісні добрива в бажаному обсязі та скористатися будь-якою послугою для покращення власної діяльності.