ДОБРИВА ВІД ВИРОБНИКА

Мінеральні добрива оптом та в роздріб DUNGER


Скинути фільтри

Мінеральні добрива є важливою складовою аграрного виробництва, забезпечуючи рослини необхідними макро- та мікроелементами. Різні види мінеральних добрив можуть містити азот, фосфор, калій, магній, сірка та інші, які є ключовими поживними речовинами для всіх типів культур та рослин.

Комплексні мінеральні гранульовані добрива - це збалансована комбінація основних елементів, використання якої спрямоване на задоволення потреб рослин у підживленні на усіх етапах розвитку. Це дозволяє створити оптимальні умови для отримання високих врожаїв сільськогосподарських культур та підвищення родючості ґрунту. DUNGER – мінеральні добрива українського виробництва, які задовольнять будь-які потреби вашого господарства.

Купити мінеральні добрива: що треба знати для ефективного підживлення рослин

Мінеральні добрива для рослин складаються з важливих сполук, кожна з яких виконує свою унікальну функцію:

  • азот - входить до складу білків, сприяє покращенню засвоєння фосфору та всмоктується безпосередньо корінням рослин;
  • фосфор - приймає участь у процесах фотосинтезу, перетворення енергії, поділу та росту клітин, сприяє формуванню міцної кореневої системи, покращує засвоєння вологи рослиною;
  • калій - забезпечує нормальний перебіг фотосинтезу, підсилює синтез вуглеводів та їх переміщення із листя рослини у запасаючі органи.

мінеральні добрива

Крім того, мікроелементи, такі як залізо, мідь, марганець та інші також є важливими, адже вони виступають в ролі каталізаторів біохімічних процесів розвитку рослин. Мінеральні добрива від ТМ DUNGER містять оптимальну збалансовану кількість таких речовин.

Органо-мінеральні добрива поєднують переваги органічних і мінеральних компонентів. Органічна складова надає додаткове джерело поживних речовин, а мінеральні компоненти дозволяють точно регулювати концентрацію корисних елементів у ґрунті.

Гранульовані мінеральні комплексні добрива, які пропонує наша компанія ТОВ «Дюнгер», мають пролонговану дію, що сприяє ефективному зростанню, вегетації та плодоношенню. Якщо вам потрібно купити мінеральні добрива оптом, ми завжди пропонуємо зручні умови співпраці.

 

Секрети успішного догляду за садом та городом: комплексні мінеральні добрива купити оптом та вроздріб від DUNGER

Незалежно від того, чи ви садівник-любитель або професійний фермер, щоб отримати багатий урожай, необхідно правильно доглядати за рослинами. І основний секрет успіху – це комплексні мінеральні добрива купити оптом і вроздріб, які пропонує наша компанія DUNGER – провідний український виробник якісних засобів підживлення рослин.

мінеральні добрива від виробника

Нашою ключовою особливістю є можливість виробляти комплексні мінеральні добрива, містять більше 5 компонентів в одній гранулі в оптимальному співвідношенні . Серед інших наших переваг:

списокнаявність власної акредитованої лабораторії;
списоквикористання ефективної технології сухого гранулювання;
списоккоманда висококваліфікованих хіміків та технологів.

Ретельне складання формул та суворий контроль виробничого процесу гарантують, що ви отримаєте продукт найвищої якості.

Якщо вам потрібно мінеральні добрива купити оптом чи вроздріб, звертайтеся до нас, адже наш інтернет-магазин мінеральних добрив для саду, городу, ландшафтного дизайну – це широкий асортимент та приємні ціни. Отже, ДЮНГЕР – це можливість вигідно придбати якісні мінеральні добрива оптом не лише у Рівному та області, а також у будь-якому іншому регіоні України. Зробіть оптове замовлення вже сьогодні та переконайтеся, що ми – кращий партнер!