ДОБРИВА ВІД ВИРОБНИКА

Обмін та повернення


Як провідний виробник мінеральних добрив, ми цінуємо довіру клієнтів та хочемо, щоб ви були задоволені своєю покупкою. Саме тому ми пропонуємо вам можливість обміняти або повернути товар протягом 14 днів з моменту покупки, як це передбачено законом України "Про захист прав споживачів". Однак, є деякі правила та умови, яких необхідно дотримуватися, щоб скористатися цією можливістю.

Категорії товарів, які підлягають поверненню та обміну

Не всі товари можна повернути або обміняти, залежно від їх характеру та якості. Нижче наведені категорії товарів, які підлягають поверненню та обміну:

  • Товар належної якості: Це товар, який не використовувався, та при цьому збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, маркування, ярлики, оригінальна упаковка, а також документи, видані разом з товаром. Ви можете повернути або обміняти такий товар з будь-якої причини, наприклад, якщо передумали або знайшли кращий варіант.
  • Товари неналежної якості: Це товар, який не відповідає вимогам, зазначеним в договорі, описі або зразку. Ви можете повернути або обміняти таку продукцію, якщо вона має дефекти або пошкодження, які впливають на їх функціональність або зовнішній вигляд.

Способи та терміни повернення комплексних мінеральних добрив належної якості

Якщо ви придбали в нас комплексні мінеральні добрива та хочете їх повернути або обміняти, вам необхідно виконати наступні дії:

Якщо у вас виникають питання або проблеми, будь ласка, зверніться до нас. ТОВ "Дюнгер" завжди готовий допомогти Вам та надати найкраще рішення!