ДОБРИВА ВІД ВИРОБНИКА

Послуги Dunger


ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯФАСУВАННЯ

ГРАНУЛЮВАННЯЗБЕРІГАННЯ

ТОВ "Дюнгер" – український виробник комплексних мінеральних добрив, тому ми ділимось власним досвідом та надамо якісні додаткові послуги нашим клієнтам. Вся робота виконується на професійному рівні, відзначається високою якістю та надійністю.

комплексні мінеральні добрива купити

Комплексні послуги ТОВ "Дюнгер” включають:

  • Гранулювання добрив: ми використовуємо інноваційну технологію гранулювання - метод компактування, що дозволяє виготовляти, як однокомпонентні, так й багатокомпонентні добрива.
  • Фасування добрив: фасування добрив в зручні та міцні мішки та БІГ-БЕГ.
списокМішки 50 кг мають міцну поліпропіленову тканину та поліетиленову вкладку для збереження якості та властивостей готової продукції.
списокБІГ-БЕГ – це великий мішок з поліпропіленової тканини, який має об'єм від 500 до 1000 кг. Фасування добрива в біг-бег це зручний та економічний спосіб упаковування, який забезпечує захист від атмосферних впливів та механічних пошкоджень, оскільки мішок має високу міцність та стійкість до розривів, проколів, стирання.
  • Зберігання добрив: ще однією перевагою Дюнгер є наявність складських приміщень для зберігання мінеральних добрив, де організовані оптимальні умови для зберігання, враховуючи температуру, вологість, освітлення, вентиляцію, захист від атмосферних впливів та шкідників. Окрім того, наша компанія також надає додаткові послуги по перефасуванню мінеральних добрив та розміщення залізничного транспорту інших компаній на власних коліях підприємства.
  • Лабораторні дослідження: ми маємо власну випробувальну лабораторію, яка контролює якість продукції на всіх етапах виробництва, а також надає консультації та рекомендації щодо вибору та застосування добрив для різних галузей рослинництва.

використання мінеральних добрив

Замовити послуги ТОВ "Дюнгер" на сайті підприємства – легко та швидко!

Щоб отримати повну інформацію, звертайтеся за контактами, вказаними на сайті – радо відповімо на ваші запитання.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ