ДОБРИВА ВІД ВИРОБНИКА

Мінеральні, органо-мінеральні добрива для городніх культур


В сучасному рослинництві велике значення приділяється використанню різноманітних добрив. Мінеральне добриво для городу відіграє важливу роль у забезпеченні культур, які вирощуються на присадибних ділянках, всіма необхідними поживними речовинами.

Мінеральні добрива для городу, які мають конкретне спрямування та розроблені для окремих видів рослин та культур - це джерело макро- та мікроелементів, які є необхідними для нормального їх розвитку, та розкриття продуктивності. Наприклад, комплексне мінеральне гранульоване добриво для картоплі та інших коренеплодів сприяє формуванню сильної кореневої системи, захищає рослини від хвороб та покращує якість, лежкість і кількість врожаю, наявність Mg (Магнію) у складі добрива, сприяє збільшенню кількості та величини бульб, а також посилює синтез крохмалю.

Органо-мінеральне добриво для всіх видів городніх культур сприяє інтенсифікації розвитку кореневої системи протягом всього періоду вегетації і дає змогу більш ефективно забезпечити рослини вологою та елементами живлення. Особливо таке добриво підходить для використання у посушливих районах та на збіднілих грунтах.

добрива для городу

Оптимальний склад сумішей для гарантованого підвищення врожайності: якісні добрива для городу купити які пропонує Дюнгер

Добрива для городу, які пропонує наше підприємство із виготовлення мінеральних та органо-мінеральних добрив – ДЮНГЕР, містять оптимальну кількість поживних речовин. Серед них такі:

списокАзот (N) – необхідний для утворення амінокислот, білків та інших органічних сполук. Також він сприяє зеленому забарвленню листя, стимулює ріст та забезпечує нормальний розвиток рослин.
списокФосфор (Р) – особливо важливий на початкових стадіях росту, адже він, як і магній (Mg), є незамінним для фотосинтезу, обміну речовин, формування кореневої системи, квітів та плодів.
списокКалій (К) – впливає на водний баланс рослин, їх стійкість до стресових умов та покращує якість плодів. Наприклад, калійні мінеральні добрива для цибулі вкрай необхідні для оптимального розвитку безпосередньо цибулини.
списокМікроелементи – до них належать залізо, мідь, марганець, бор, цинк та інші. І хоча вони потрібні в невеликих кількостях, ці елементи відіграють важливу роль у протіканні хімічних процесів та синтезі ферментів.

міндобриво для городу

Якщо вам потрібно мінеральні добрива оптом купити для городу, не гайте часу та звертайтеся до нас, адже наша компанія Дюнгер – гранульовані мінеральні добрива для городніх рослин – це ключ до успішного господарювання та отримання врожаїв високої якості.

Купити органо-мінеральні добрива для городу від ДЮНГЕР: переваги співпраці з нашою компанією

Прагнете до вдосконалення вирощування городніх культур? DUNGER – комплексні мінеральні гранульовані добрива українського виробництва – стане вдалим вибором для забезпечення ґрунту на вашій ділянці всіма необхідними елементами для підживлення рослин.

Наша компанія пишається можливістю надавати своїм клієнтам широкий вибір добрив як в роздріб, так і оптом. Якщо ви маєте невеликий город чи ведете масштабне сільськогосподарське господарство, ми маємо пропозицію для кожного.

Якщо ви шукаєте варіанти, де доступно придбати комплексні мінеральні добрива для городу, купити їх можна в нашому інтернет-магазині або зателефонувавши за контактами, вказаними на сайті, до відділу продажів у разі оптового замовлення.

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

 

Вибір Dunger – це вибір надійності, а також чудова можливість купити якісні добрива для городу за оптимальними цінами. Завітайте до нас вже сьогодні та переконайтеся в ефективності наших продуктів!