ДОБРИВА ВІД ВИРОБНИКА

Фасування добрива в мішок/біг-бег

Фасування добрива – упакування готової продукції в міцні контейнери для подальшого зберігання, транспортування та використання. Цей процес вимагає високої точності та швидкості, а також спеціальне обладнання та досвідчений персонал, тому мінеральні добрива українського виробника Dunger завжди відповідають всім вимогам та стандартам.

ОПЕРАЦІЯРЕСУРСПОТУЖНОСТІ
В МПК (БІГ-БЕГ)станція фасування в МПК (БІГ-БЕГ)23 тонн/год
В мішки 50 кг
станція фасування у мішки
15 тонн/год
Дрібне фасування (3,5,10 кг)
автомат фасувально-пакувальний
7-22 тонн/зміну

Dünger пропонує наступні види пакування добрив : в мішок або в БІГ-БЕГ

Мішок (50 кг)

Це найпоширеніший вид пакування, який забезпечує зручність використання, зберігання та транспортування готової продукції. Міцна тканина захищає гранульовані добрива від зовнішнього впливу.

БІГ-БЕГ (1000 кг)

Фасування добрива в БІГ-БЕГ – зручний та економічний спосіб, який забезпечує захист від атмосферних впливів та пошкоджень. БІГ-БЕГ має високу міцність та стійкість до розривів або проколів, також дозволяє оптимізувати використання складських просторів, оскільки може штабелюватися один на одного.

гранульовані добрива в мішках

Переваги фасування добрива від Дюнгер:

Кожен клієнт має можливість купити мінеральні добрива в мішках 50 кг або в БІГ-БЕГ звернувшись за номером вказаним на сайті підприємства. Вартість продукції обговорюється індивідуально в залежності від об’ємів замовлення.