- Сприяє розвитку кореневої системи, що поліпшує забезпечення рослин вологою.
- Сприяє поліпшенню вуглеводного і азотного обміну в рослинах.
- Сприяє покращенню фотосинтезу, активує роботу ферментів.
- Добриво сприяє збільшенню площі листкового апарату, підтримує тургор та покращує стійкість рослин до стресу.
- Підвищує якісні показники плодів.
30 - 40 днів з моменту внесення
Внесення добрив визначається поточним станом ґрунту, а потім і стадією росту культур. Найкращий час для підгодівлі рослин - після появи двох-трьох справжніх листочків. Добриво допоможе їм вирости сильними і здоровими. Як тільки вони почнуть плодоносити, підживлення слід припинити.
Основне внесення в осінній період
Восени перед оранкою 50 г добрива змішати із 1-2 кг грунту. Отриману суміш рівномірно розподілити на 1м2 грядки.
Основне внесення у весняний період
Ефективним є внесення в рядки під час сівби.
Вносити приблизно 50г добрив на 1 м2; після висадки розсади (висіву насіння) рясно полити водою, не допускаючи вимивання насіння на поверхню. Наступне внесення провести для відкритого грунту через 3-4 тижні, розсипаючи добрива рівномірно уздовж грядок в кількості приблизно 20 г / м2, а в умовах теплиці - через 2-3 тижні, розсипаючи добрива рівномірно уздовж грядок в кількості приблизно 30г / м2.
Також навесні у фазі 1-2 листа розчинити 80 г добрива у 10 л води та поливати по 0,5 л отриманого розчину під кущ.
При рясному плодоносінні дозу можна збільшити до 20 г добрив на кожну рослину, в обох випадках повторювати внесення добрив що 3 тижні протягом усього терміну вегетації і постійно рясно поливати.
ВАЖЛИВО! Рослини кавуна не потребують добрива, коли вони перебувають у фазі плодоношення, тому що це змусить їх виробляти більше плодів, замість того, щоб вони ставали більшими та солодшими. Крім того, удобрення кавунів старше трьох місяців може спричинити гіркуватий смак.